Naše služby


Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Vysokotlakové čistenie kanalizácie
Vysokotlakové čistenie kanalizácie patrí medzi najefektívnejšie metódy údržby kanalizácie a potrubia. Tento typ čistenia kanalizácie prispieva významnou mierou k predĺženiu životnosti kanalizácie a predchádzaniu havarijných stavov. Ďalšou z výhod oproti ostatným metódam je, že sa okrem opätovného obnovenia prevádzky potrubia čistia zároveň aj steny potrubia od rôznych mastnôt, tukov a iných usadenín.
Pre čistenie kanalizácie používame najmodernejšie vysokotlakové čistenie – čistenie tlakom vody, ktoré je najpoužívanejším spôsobom čistenia kanalizácie vo svete.

Elektromechanické čistenie kanalizácie

Elektromechanické čistenie kanalizácie
Toto čistenie sa tak isto volá aj frézovanie potrubia . Odstraňujú sa ním tvrdé usadeniny v kanalizácii , tak isto sa sním odstraňujú korene v kanalizácii . Využívame osvedčené a najmodernejšie technológie na čistenie touto technikou .
Elektromechanické čistenie kanalizácie sa takisto ľudovo nazýva „krtkovanie“ . Princíp čistenia touto metódou spočíva v tom , že pri použití oceľových špirál elektromotor točí a vibruje dané špirály , ktoré uvoľňujú usadeniny z potrubia . Týmto čistením kanalizácie sa takisto uvoľňujú tvrdé usadeniny ako napr. kusy vodného kameňa a pod. Touto technológiou čistíme potrubie od priemeru DN32 až do DN160 . Elektromechanické čistenie kanalizácie sa využíva najmä v rodinných domoch kde nie je prístup zo šachty , žumpy , ČOV a pod . Krtkovanie vykonávame prenosným zariadením , čiže nie je problém sa dostať aj do ťažko prístupných miest ako napr. garáže , pivnice a pod. Sme pripravení Vám prečistiť WC , umývadlá , vane , pisoáre , sprchy , výlevky a pod .

TV monitoring potrubia

TV monitoring potrubia
Nevyhnutnou podmienkou pri určovaní technológie opravy je monitoring potrubia vykonávaný pri havarijnej službe alebo bežnej údržbe
Po jeho vyhodnotení sa určí spôsob opravy. Pomocou tzv. nástrčných kamier s farebným snímaním dokážeme pozorovať vnútro potrubia od priemeru DN 50 mm až do DN 200 mm.
Uskutočňujeme nimi hlavne revízie systémov vo vnútri budov a objektov pri zužovaní a zatláčaní profilu až do 90 % uhla. Informácie získané prostredníctvom televíznej kamery následne vyhodnotíme a navrhneme optimálne riešenie opravy, prípadne renováciu systému.

Inštalatérske práce

Inštalatérske práce
Výmena kanalizačného potrubia v rátane výkopových prác, výmena a montáž sifónov, WC, batérií, umývadiel atď.

Kontakné údaje

Martin Čapla
0911 367 700
info@kanal-dd.sk

Otváracie hodiny
Pon-Ned: non-stop

Pracujeme v okresoch:
Bratislava,Bánovce nad Bebravou,Dunajská Streda,Galanta,
Hlohovec,Komárno,Levice,Malacky,Myjava,
Nitra,Nové Mesto nad Váhom,Nové Zámky,Partizánske,
Pezinok,Piešťany,Senec,Senica,Skalica,
Šaľa,Topoľčany,Trenčín,Trnava,Zlaté Moravce

Zobrazenie všetkých miesť kde pracujeme.

KANÁL-DD.SK © 2018 | VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ